Rodzinnie... - ZŁOTE KLONY | Sala weselna i konferencyjna

Idź do spisu treści

Menu główne:

Rodzinnie...

OfertaSwoją ofertę kierujemy także do Rodzin chcących zorganizować uroczystości rodzinne na najwyższym poziomie.

Przygotujemy jasno lśniącą salę na CHRZCINY najmłodszego czlonka Waszej Rodziny - wśród świec i białych kwiatów, przy stonowanej muzyce Wasi Goście poczują się zupełnie wyjątkowo.

Zapewnimy piękny wystrój sali i oprawę muzyczną na PRZYJĘCIE KOMUNIJNE Waszej pociechy - sala znajduje się 2 minuty drogi od kościołów parafialnych z Sierakowic i 8 minut od Gowidlina i Tuchlina (zobacz zakładkę DOJAZD) - mamy miejsca parkingowe dla Waszych Gości - zaufaj naszemu doświadczeniu, a się nie zawiedziesz.

A może planujecie dla Waszych Drogich Rodziców SREBRNE LUB ZŁOTE GODY? Wybierając ZŁOTE KLONY masz pewność, że jubilaci poczują się jak młoda para, a wspomnienia sprzed lat wrócą na skrzydłach muzyki i udzielą się wszystkim Gościom.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde Państwa zlecenie - wszystko po to, by Wasza Rodzina godzcząca w naszych progach przeżyła przeżyła niezapomniane chwile.

Zapraszamy do zakładki kontakt - odpowiemy na każde Państwa pytanie dotczące naszej oferty.
wesela, Sierakowice, puzdrowo, stypy, osiemnastki, konferencje, organizacja wesel, wesele Sierakowice, wesele kartuzy, powiat kartuski, wesele na kaszubach, wesele kaszuby

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego